عمل تومور مغزی جزو جراحی خطرناکی است که از ریسک بالایی برخودار است؛ اما با وجود ریسک بالای این جراحی و عوارض بعد از عمل تومور مغزی انجام این جراحی برای نجات جان بیمار ضروری است.

به طور حتم اسم ترسناک تومور به گوش شما هم خورده است و افرادی که دچار تومورمغزی می شوند نگرانی هایی جهت درمان دارند و با خود فکر می کنند راه درمانی برایشان وجود ندارد.اما این نوید را باید به شما بدهیم که خوشبختانه امروزه با پیشرفتی که در حوزه پزشکی انجام شده است؛ بیش از 50درصد تومورهای مغزی قابل درمان هستند و به کمک انواع روش های جراحی میتوان به درمان آن ها پرداخت.

تومورهای آستروسیتوما از جمله شایع ترین تومورهای دستگاه عصبی می باشد که بسته به شدت تومور آن رابه چهارگرید یا چهار درجه تقسیم بندی می کنند.دراین مقاله به معرفی انواع این تومورها و راههای درمان آن پرداخته ایم.

تومورهای کرانیوفارنژیوم از جمله تومورهای خوش خیم هستند از ناحیه زین ترکی جمجمه منشا می گیرند. این تومورها به آهستگی رشد کرده و بسیاری از نواحی مغز را در برمیگرند. در این مقاله به معرفی این تومور و راههای درمان آن پرداخته ایم.

تومورهای بدخیم مغز به سرعت انتشار می یابند و درصورت درمان نشدن سبب تخریب بافت مغز وسلول های مغز خواهند شد.تومورهای بدخیم شامل انواع مختلفی می باشند که دراین مقاله به معرفی این نوع تومورها و راههای درمان آن پرداخته ایم.

مننژیوم به توموری گفته می‌شود که روی غشاء پوشاننده مغز و نخاع، داخل جمجمه ایجاد می‌شود.ﻣﻨﻨﮋﻳﻮم ﻳﻜﻲ از ﺷﺎﻳﻊﺗﺮﻳﻦﺗﻮﻣﻮرﻫﺎيﺧﻮش ﺧﻴﻢ ﻣﻐﺰي اﺳﺖ که بوسیله عمل جراحی میتوان آن را خارج کرده و بیمار به بهبودی کامل برسد.

تماس با ما

  • شماره تماس های ما02833229886 09379033165
  • آدرس مطب آدرس: قزوین چهاراه بوعلی ، بن بست ساحل ، ساختمان پزشکان عرفان
دکترعلیرضا شیخی
شماره تماس