برای افرادی که تصمیم به جراحی کمر گرفته اند، وقت گذاشتن برای آماده شدن برای دوره نقاهت بعد از جراحی ایده خوبی است و معمولاً بعد از جراحی تجربه آنها را بهبود می بخشد.

تشکیل بافت اسکار در نزدیکی ریشه عصب (که به آن فیبروز اپیدورال نیز گفته می شود) یک اتفاق معمول پس از جراحی کمر است - در واقع، آنقدر شایع است که اغلب برای بیماران با نتایج موفقیت آمیز جراحی و همچنین برای بیماران با ادامه یا درد مکرر پا و کمردرد نیز رخ می دهد.

علاوه بر پیروی از توصیه های پزشک پس از جراحی، مانند توانبخشی و فیزیوتراپی، بهتر است افرادی که جراحی کمر انجام داده اند، انجام اقداماتی را که تحت کنترل وی هستند بررسی کنند که به روند بهبودی آنها پس از جراحی کمک کند.

برای کمک به ریکاوری خود بعد از جراحی کمر ، احتمالاً باید در سبک زندگی فعلی خود تغییراتی ایجاد کنید. اگرچه تغییر ممکن است دشوار باشد ، اما پذیرش 3 نکته زیر ممکن است به شما در کوتاه شدن زمان بهبودی کمک کند.

پیشرفت های فنی در جراحی ستون فقرات با سرعت فزاینده ای رخ می دهند، اما این برای شما چه معنایی دارد؟ با ما همراه باشید.

در زمان اقدام به منظور جراحی کمر ، پزشک احتمالاً روش های درمانی زیادی را به منظور کاهش درد کمر یا ضعف در قسمت تحتانی بدن، امتحان کرده است و هیچ کدام نتیجه بخش نبوده اند.

تماس با ما

  • شماره تماس های ما02833229886 09379033165
  • آدرس مطب آدرس: قزوین چهاراه بوعلی ، بن بست ساحل ، ساختمان پزشکان عرفان
دکترعلیرضا شیخی
شماره تماس