بسیاری از ما با این صحنه واجه شده ایم- در آینه نگاه می کنید و خطوط روی صورت تان را مشاهده می کنید، اثر جانبی پیری که برای همه ما اتفاق می افتد. شروع به استفاده از کرم ضد پیری می کنید و چین و چروک به طور قابل ملاحظه ای بهبود می یابد و زندگی ادامه می یابد.

آیا می دانستید که تنها مشاغل با فشار کاری زیاد نیستند که به کمر درد منجر می شوند؟ آیا در طول روز پشت میز می نشینید و از کامپیوتر استفاده می کنید؟ شما نیز در معرض خطر قرار دارید.

کمر درد می تواند همزمان هم جسمی باشد و هم ذهنی. در اینجا پنج روش در راستای جنبه ذهنی کمردرد برای درمان آن اشاره شده است.

اگر کمر درد دارید، تنها نیستید. یک مطالعه در سال 2020 نشان می دهد بیش از یک میلیارد نفر در سراسر جهان دچار کمردرد، گردن درد و سایر اختلالات اسکلتی عضلانی هستند. آیا شما عضوی از این باشگاه هستید؟

اگر دچار کمردرد یا درد سیاتیک هستید ، احتمالاً دوست دارید بدانید که چگونه درد خود را تسکین داده و از شروع یا عود مجدد آن جلوگیری کنید. اجتناب از استراحت در رختخواب و فعالیت می تواند به شما در رسیدن به هر دو هدف کمک کند.

افراد هنگام خواب، کنترل آگاهانه بر بدن خود را از دست می دهند و در نتیجه ممکن است ستون فقرات خود را بچرخانید یا لگن خود را جمع کنید. با این کار درد کمر موجود ممکن است تشدید شود و در نتیجه خواب بی مناسبی نداشته باشید. استفاده از حالت های مناسب در خواب می تواند از ایجاد فشار در ستون فقرات جلوگیری کند، کمر را آرام نگه دارد و یک محیط مناسب برای بهبود ایجاد کند.

سیگار کشیدن کاملاً مشهور است که بر سلامتی فرد تأثیر منفی می گذارد، اما آیا می دانید می تواند باعث کمردرد نیز شود؟

نوروپلاستی یک اسم ترسناک برای یک روش کم تهاجمی است که می تواند برای دو سال یا بیشتر تسکین دهنده درد باشد. نوروپلاستی چیست؟ چه کسانی کاندید نوروپلاستی هستند؟ در ادامه مطالعه کنید.

هدف از درمان های پزشکی کاهش درد است ، اما این روش های درمانی منبع اصلی درد را تغییر نمی دهند. یک پزشک معمولاً در کنار یک برنامه فیزیوتراپی یا سایر رژیم ها ، درمان های پزشکی را تجویز می کند.

تماس با ما

  • شماره تماس های ما02833229886 09379033165
  • آدرس مطب آدرس: قزوین چهاراه بوعلی ، بن بست ساحل ، ساختمان پزشکان عرفان
دکترعلیرضا شیخی
شماره تماس