فرایندهای تشخیصی برای بیماری دیسک دژنراتیو و فتق دیسک شامل طیف وسیعی از روش ها است که دیسک را به عنوان منبع درد تأیید می کنند و همچنین مکانیک و آناتومی منشاء درد را نشان می دهد.

یکی از مهم ترین نشانه های دیسک کمر، انتشار درد به پاهاست. اغلب بیماران در حین مراجعه به جراح مغز و اعصاب و ستون فقرات، بیشتر از دردهای مربوط به انتشار یافتن به سمت پاها و اندام تحتانی شکایت می کنند.

شاید شما هم جزو افراد هستید به کمردرد مبتلا هستید و تردید دارید که برای درمان کمردرد خود به چه متخصصی مراجعه کنید.

بیماری که امروز همه دچارش می شوند دیسک کمر است و این بیماری درمان هایی دارد که به روش هایی مانند ورزش، لیزر و.... انجام میشود و در این محتوا به درمان قطعی دیسک کمر نیز اشاره شده است.

پارگی دیسک زمانی حاصل می شود که مواد تشکیل دهده دیسک به طور کامل از جای اصلی خود خارج شود و بروی مهره های ستون فقرات بریزد.پارگی دیسک بین مهره‌های ستون فقرات کمر می‌تواند باعث درد و بی حسی شدید شود.که در این مقاله به معرفی این عارضه و تفاوت با فتق دیسک پرداخته ایم.

فتق دیسک کمر عارضه ای است که به دلیل بیرون زدگی دیسک کمر حاصل می گرددو به موجب آن سبب فشار آمدن به ستون فقرات و ایجاد علائم مختلفی در فرد خواهد شد .که خوشبختانه با پیشرفت علم و تکنولوژی جهت درمان این اختلال راههکار های زیادی ارائه شده که در این مقاله به توضیح این موضوع پرداخته ایم.

ستون فقرات که نقش محافظت از نخاع را برعهده دارد؛ از 33استخوان تشکیل شده که از ناحیه گردن شروع تا ناحیه کمر ادامه دارد.در این مقاله به شناسایی کامل اجزاء ستون فقرات پرداخته ایم.

روش علمي جا انداختن ديسك كمر و ديسك گردن چگونه است؟ايا اصولاً ديسك جا ميافتد؟؟؟

آیا بارداری پس از جراحی دیسک ساده کمر یا دیسک های پیچیده و یا سرخوردگی مهره و تعبیه پلاتین امکان پذیر می باشد و عوارض و خطرات و باعث عود علائم خواهد شد.

تماس با ما

  • شماره تماس های ما02833229886 09379033165
  • آدرس مطب آدرس: قزوین چهاراه بوعلی ، بن بست ساحل ، ساختمان پزشکان عرفان
دکترعلیرضا شیخی
شماره تماس