اگر قصد جراحی کمر یا گردن خود را دارید ، انتخاب بهترین جراح ستون فقرات ضروری است تا بهترین شانس خود را در دستیابی به تسکین درد و به حداقل رساندن عوارض احتمالی داشته باشید. در اینجا 3 نکته برای انتخاب جراح ستون فقرات مناسب برای شما آورده شده است.

جراحی کم تهاجمی یا جراحی بسته ستون فقرات از طریق یک برش کوچک انجام می شود.این جراحی نسبت به جراحی باز و پرتهاجمی،از عوارض کمتری برخوردار بوده و بیمار پس از گذشت زمان کوتاهی به بهبودی کامل دست می یابد.

ستون فقرات درپشت شما شامل مهره هایی است که از گردن تا کمر کشیده شده است.این عضو بدن دارای نقش های کلیدی زیادی است دربرخی مواقع ممکن است دچار مشکل شده و با اختلالاتی همراه باشد.در این مقاله ما به بررسی راههای درمان وانواع جراحی این عارضه پرداخته ایم .

لغزندگی مهره های کمر در صورتی ایجاد می شود که مهره های ستون فقرات حالت پایدار خود را ازدست بدهند و به زیر مهره جلویی و یا عقبی خود حرکت کند. در این مقاله به توضیح این نوع عارضه وعلل و علائم بیماری لغزندگی مهره های کمر پرداخته ایم.

فرد مبتلا به کمردرد ممکن است علائم خاصی از جمله بی حسی درناحیه پا و کمر و ...احساس کند که با مراجعه به پزشک متخصص میتوان به راحتی کمر درد را درمان کند.در این مقاله راههای تشخیص و درمان کمردرد شایع را توضیح داده ایم تا روش های درمان کمردرد را به شما گفته ایم و شما را به خواندن ادامه مطالب دعوت می کنم.

تماس با ما

  • شماره تماس های ما02833229886 09379033165
  • آدرس مطب آدرس: قزوین چهاراه بوعلی ، بن بست ساحل ، ساختمان پزشکان عرفان
دکترعلیرضا شیخی
شماره تماس