شاید شما هم با خود فکر کنید که چگونه می شود فردی دچار دیسک کمر شود.یا علائم دیسک کمر شامل چه مواردی است و یا اینکه به دیسک کمر مبتلا هستید اما نمیدانید برای درمان این مشکل به چه متخصصی مراجعه کنید، شما را به خواندن این مقاله دعوت می نمایم تا به پاسخ تمام سوالات خود دست یابید.

جراح دیسک به درمان، بیرون زدگی و پارگی دیسک، دردهای کمر و گردن می پردازد که روش های جراحی زیادی برای درمان دیسک کمر و گردن وجود دارد، که از ویژیگی های جراح دیسک این است که بهترین روش جراحی را برای بیمار خود استفاده کند.در ادامه به معرفی روش هایی پرداخته ایم که به شما در انتخاب جراح دیسک کمک بسیاری می کند.

جراحی دیسک کمر از آن دسته عمل های سخت می باشد که بخش مهم آن مواظبت و مراقبت بعد از عمل است.که کمک زیادی به بهبودی زودتر فرد خواهد کرد .هدف از عمل جراحی دیسک کمر بهبود علائمی مانند درد مداوم و بی حسی پاها و کاهش کمردرد می باشد که با رعایت برخی نکات ساده پس از عمل میتوان از بروز عوارض احتمالی پیشگیری کرد.

ورتبروپلاستی نوعی جراحی کم تهاجم است که بوسیله آن میتوان سیمان را به داخل مهره های ستون فقرات تزریق کرده و بدین وسیله شکستگی استخوان وترک خوردگی ها را ثابت نگه داشت.دراین مقاله به توضیح این نوع روش جراحی ونحوه انجام آن پرداخته ایم.

فتق دیسک کمر عارضه ای است که به دلیل بیرون زدگی دیسک کمر حاصل می گرددو به موجب آن سبب فشار آمدن به ستون فقرات و ایجاد علائم مختلفی در فرد خواهد شد .که خوشبختانه با پیشرفت علم و تکنولوژی جهت درمان این اختلال راههکار های زیادی ارائه شده که در این مقاله به توضیح این موضوع پرداخته ایم.

تماس با ما

  • شماره تماس های ما02833229886 09379033165
  • آدرس مطب آدرس: قزوین چهاراه بوعلی ، بن بست ساحل ، ساختمان پزشکان عرفان
دکترعلیرضا شیخی
شماره تماس