هنگامی که درد سیاتیک پای شما را آزار می دهد، استفاده از یخ درمانی می تواند در تسکین فوری درد موثر باشد. نکته اصلی این است که بدانید چه زمانی و چگونه از یخ درمانی برای رسیدن به بهترین نتیجه استفاده کنید.

بسیاری از افراد دریافته اند که جراحی موجب تسکین موثر علائم درد سیاتیک می شود. نوع جراحی که توصیه می شود می تواند به میزان قابل توجهی متفاوت باشد و به علت اصلی سیاتیک بستگی دارد. انجام جراحی برای درمان سیاتیک به طور معمول انتخابی است، به این معنی که تصمیم گیری در مورد جراحی یا عدم انجام آن بر عهده بیمار است.

چه اولین یا پنجمین فرزند شما باشد ، موارد زیادی وجود دارد که باید انتظار داشته باشید و آماده آنها شوید. متأسفانه ، هیجان مادر شدن می تواند تحت الشعاع کمردرد و سیاتیک قرار گیرد. تعداد زنانی که کمردرد مربوط به بارداری را تجربه می کنند بسیار متفاوت است و ممکن است علائم در برخی از آنها ایجاد شود.

دستورالعمل های جدید از انگلستان استفاده از دارو برای درمان سیاتیک را رد می کند. نظر متخصصان در ستون فقرات آمریکای شمالی چیست؟ در ادامه مطالعه کنید.

سیاتیک دردی است که معمولاً همراه با بی حسی، سوزن سوزن شدن و گاهی ضعف در طول مسیر عصب سیاتیک است. عصب انبوه ترین بخش در بدن است و از ریشه های عصبی تشکیل شده است که از قسمت تحتانی کمر و استخوان خاجی یا ساکروم خارج می شود و به باسن و پشت هر پا تا انگشتان گسترش می یابد.

سیاتیک نوعی درد که از ناحیه کمر تا انتهای پا امتداد داردو در اثر واردشدن فشار یا ضربه به عصب سیاتیک ایجاد می شود. اگر بیشتر میخواهید با این نوع درد و تفاوت آن با کمردرد را متوجه شوید شما را به خواندن این مقاله دعوت می کنیم.

تماس با ما

  • شماره تماس های ما02833229886 09379033165
  • آدرس مطب آدرس: قزوین چهاراه بوعلی ، بن بست ساحل ، ساختمان پزشکان عرفان
دکترعلیرضا شیخی
شماره تماس