اگر حرکات پیچشی ، خمشی یا چرخشی روزمره به یک کار دردناک تبدیل شده باشد ، ممکن است به آرتروز ستون فقرات مبتلا شده باشید. انواع مختلف آرتروز ستون فقرات وجود دارد که هر یک از آنها می تواند شما را دچار درد مزمن ، التهاب و کوفتگی کند.

آرتروز گردن شایع ترین بیماری مربوط به التهاب مفاصل هاست. این عارضه به دنبال فرسایش یا ساییدگی مفصل های بین مهره ای گردن بوجود می آید که درمان قطعی آرتروز گردن بسته به نوع و علائم بیماری متفاوت است.

در صورتی که به گردن درد مبتلا هستید اما علت درد خود را نمی دانید پیشنهاد می کنم قبل از مراجعه به متخصص و جراح ستون فقرات این مقاله را به طور کامل بخوانید.

آرتروز گردن اختلالی است که عموما در افراد مسن و به دنبال ساییدگی در غضروف های بین مفصلی رخ می دهد.راههای درمان زیادی برای مقابله با این عارضه گردنی وجود دارد که در این مقاله به معرفی علائم و راههای درمان آن پرداخته ایم.

آرتروز کمر ناشی از تخریب مفاصل متصل کننده ی مهره های کمر است.که درصورت درمان نشدن ممکن است علائم دردناکی را در فرد ایجاد کند .در این مقاله به بررسی این علائم و راههای درمان این نوع آرتروز پرداخته ایم.

آرتروز ستون فقرات به بیماری از بین رفتن و تخریب مفاصل ستون فقرات گفته می شود.این بیماری با افزایش سن تشدید می یابد و درصورت درمان نشدن علائم دردناکی را درفرد ایجاد می کند .شما را به خواندن ادامه این مقاله دعوت می کنم تا بیشتر با روش ها درمان و علائم این بیماری آشنا شوید.

تماس با ما

  • شماره تماس های ما02833229886 09379033165
  • آدرس مطب آدرس: قزوین چهاراه بوعلی ، بن بست ساحل ، ساختمان پزشکان عرفان
دکترعلیرضا شیخی
شماره تماس