همی کرانیا نوعی سردرد مداوم و مزمن است که مشخصه‌ی اصلی آن دردی همیشگی با شدتی متغیر است که عموما در یک طرف سر ایجاد می شود. دراین مقاله به معرفی این نوع سردرد مزمن و روزانه اشاره کرده ایم .

سردرد خوشه ای یک‌ نوع‌ سردرد بسیار شدید که‌ به‌طور معمول‌ شامل‌ درد در یک‌ طرف‌ سر، پشت‌ سر، یا اطراف‌ یک‌ چشم می‌شودکه جزو دردناکترین سردرد ها محسوب می شود.دراین مقاله به معرفی کامل این نوع سردرد و راههای درمان و پیشگیری ازآن پرداخته ایم.

سردرد عصبی، یکی از رایج‌ترین انواع سردردها است و افراد زیادی گرفتار آن می شوند.دراین نوع سردردها فرد عموما فشار مبهم یا درد فشارنده كه از نیم ساعت تا چند ساعت یا چند روز طول می‌كشد ملاحظه می کند .که دراین مقاله به معرفی این نوع سردرد و راههای درمان آن پرداخته ایم.

سردردهای میگرنی جزو شایع ترین سردردها هستند که معمولا در یک طرف سر و به صورت ضرباندار می باشند.اگر شما نیز به این نوع سردرد مبتلا هستید شما را به خواندن این مقاله دعوت می کنیم تا با علائم و راههای تشخیص و درمان سردردهای میگرنی بیشتر آشنایی پیدا کنید.

سردردهای میگرنی جزو شایع ترین سردردها هستند که معمولا در یک طرف سر و به صورت ضرباندار می باشند.این سردرد شامل انواع مختلفی می باشند که دراین مقاله به شناسایی و معرفی این نوع سردرد پرداخته ایم.

سردردها از درد های شایع و بسیار آزار دهنده هستند که ممکن است به دلایل مختلفی بروز کنند.سردرد به خودی خود یک نشانه از بیماری های جدی تر می باشد که باید به آن توجه نمود و هرچه سریعتر اقدام به تشخیص علت آن پرداخت.اگر شما هم جزو افرادی هستید که مکررا دچار سردرد می شوید شما را به خواندن این مقاله دعوت می کنیم.

سردردها انواع مختلفی دارند که هر یک از ما گاهی اوقات در زندگی خود به هردلیلی از سردرد رنج برده ایم.دراین مقاله به معرفی انواع سردرد ها و راههای شناسایی وتشخیص آن پرداخته ایم ،که شمارا به خواندن این مقاله دعوت می کنم تا با علت دقیق سردرد ها آشنایی پیدا کنید.

تماس با ما

  • شماره تماس های ما02833229886 09379033165
  • آدرس مطب آدرس: قزوین چهاراه بوعلی ، بن بست ساحل ، ساختمان پزشکان عرفان
دکترعلیرضا شیخی
شماره تماس