بیماری صرع نوعی بیماری عصبی است که به دنبال فعالیت غیرطبیعی مغز رخ می دهد. متاسفانه بیماری صرع از شایع ترین بیماری مغز و اعصاب است که حدود 65 میلیون نفر از جمعیت جهان به این بیماری مبتلا هستند.

مطمئنا به طور قطع نمی توان برای همه افراد یک نسخه یکسان را پیچید و بیان کرد که این روش به عنوان بهترین روش درمان برای دیسک کمر است. همان طور که اشاره شد بهترین روش درمانی دیسک کمر روشی است که از خطر کمتری برخودار باشد.

به ازای هر سه و سی مهره ستون فقرات یک دیسک وجود دارد، که با ساختار ژله ای که دارند سبب می شوند مهره ها به آسانی بروی یکدیگر حرکت کنند. اما دیسک های بین مهره ای گردن نیز از انواع آسیب ها و اختلالات ستون فقرات در امان نیستند به دلیل شباهت هایی که بین علائم دیسک گردن و دیگر اختلالات گردنی وجود دارد از این رو ما در این مقاله به طور مفصل به بررسی علائم اولیه دیسک گردن و درمان این علائم پرداخته ایم.

سردردهای میگرنی جزو شایع ترین سردردها هستند که معمولا در یک طرف سر و به صورت ضرباندار می باشند.اگر شما نیز به این نوع سردرد مبتلا هستید شما را به خواندن این مقاله دعوت می کنیم تا با علائم و راههای تشخیص و درمان سردردهای میگرنی بیشتر آشنایی پیدا کنید.

سردردها انواع مختلفی دارند که هر یک از ما گاهی اوقات در زندگی خود به هردلیلی از سردرد رنج برده ایم.دراین مقاله به معرفی انواع سردرد ها و راههای شناسایی وتشخیص آن پرداخته ایم ،که شمارا به خواندن این مقاله دعوت می کنم تا با علت دقیق سردرد ها آشنایی پیدا کنید.

تماس با ما

  • شماره تماس های ما02833229886 09379033165
  • آدرس مطب آدرس: قزوین چهاراه بوعلی ، بن بست ساحل ، ساختمان پزشکان عرفان
دکترعلیرضا شیخی
شماره تماس